הנקה בחתונה - היתכן?

זכיתי להנות בשמחות יחד עם בן זוגי ובנינו והכי נהנתי מהתמיכה שקיבלתי ממנו כשאני צריכה להניק.

לחתונת אחי (חצי שנה לאחר לידת הקטן) הגעתי בשמלה לא תומכת הנקה בכלל. טעות של מתחילים. השמלה ישבה עלי מהמם וממש גרמה לי להרגיש כמו מליון דולר (כמעט כמו המחיר שלה...). כדי להניק היה עלי לפתוח את הרוכסן ולהוריד לגמרי את השמלה לחצי גוף- לא משהו שיכולתי לעשות בלי שישימו לב, אז מזל שהיה לי חדר שיכולתי לשבת בו בפרטיות ולהניק. לשלושת החתונות לאחר מכן הגעתי בשמלות שבקלות נמתחו - או שיכולתי להוריד את הכתפייה ולחבר להנקה בלי שישימו לב בכלל. באחת החתונות הייתי עם מנשא ואז בכלל לא ידעו אם הוא ישן או יונק ובאחת אחרת התכסתי בז'קט שלי וחשבו שהוא רק ישן עלי.

לחתונת אחותי (הקטנצ'יק כבר מעל גיל שנתיים) החכמתי... השמלה שבחרתי כאילו הייתה בנויה להנקה ומזל שכך. באמצע החופה הבן שלי הראה סימנים של אי נוחות וביקש ממני לינוק. כבר אמרתי שעמדנו מתחת לחופה? אז באלגנטיות ירדנו מהבמה עליה התנוססה החופה והתישבנו בצד ותוך כמה דקות הסיפור היה מאחורינו והוא היה מרוצה וחזר מחוייך לבמת החתונה. דרך אגב, בהתארגנות לחתונה הוא גם ביקש לינוק מיד אחרי שהתעורר משנת הצהריים (מי לא צריך קפה כשהוא מתעורר?!), אז הרגשתי כמו דוגמנית/שחקנית (לפחות ג'יזל או אליסה מילאנו) והצלם דאג לי לתמונות להנצחת הרגע.

בכל אחת מהחתונות קיבלתי תמיכה מבן זוגי. יש לאמר שלא לכולן יש כזו תמיכה, אז אנצל את הבמה ואומר לו תודה שהוא תומך בי ובהנקה.

*איפור: יעל ברזילאי

*שיער: ציפורה - ליטל ברנמן

*צילום: איתי לוי

Featured Posts
Recent Posts